KONST / Litografier / Färglitografi 14808187
nr 1480 8187
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad, HC-upplaga. Färglitografi, bildmått: 36x51 cm, yttermått inklusive ram: 60x72 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:52:57
1/8 18:48:40